Gizlilik Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi

www.hazirmakaleler.com sitesine üye olan kullanıcıların, makale alırken, editörlük hizmeti edinirken aşağıda yer alan maddeleri okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır. 
Sorumluluklar
Hazirmakaleler.com’a üye olan her kişi, hizmet sözleşmesinde yer alan maddelerin tamamını okuduğunu, anladığını ve kabul ettiğini beyan eder. Bu hizmet sözleşmesi, müşterinin kayıt olma anında, elektronik ortamda düzenlenmiştir.
 
Müşteri Sorumluluğu

1.Müşterilerimiz, sipariş oluştururken hazirmakaleler.com sitesinin ilgili sayfasında yer alan tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde dolduracağını kabul ve beyan etmektedir.Eksik verilen bilgilerden dolayı www.hazirmakaleler.com sorumlu değildir.
2.Müşterilerimiz, hazırlanan siparişi beğenmediği takdirde 1 defa yeniden yazdırma hakkında sahiptir. Birden fazla yeniden yazdırmak isteyen müşterilerin siparişi iptal edilir. Hazirmakalaleler.com bu konuda sorumlu tutulamaz. 
3.Müşterilerimiz oluşturduğu siparişlerin tamamının tutarını, iş başında ödemekle yükümlüdür. Eğer oluşturulan siparişler ödenmez ise, sipariş geçersiz sayılacaktır. 
4.Müşterilerimiz oluşturduğu ve ödemesini yaptığı sipariş için iptal talebinde bulunması yasaktır. Dijital alanda yer alan makalelerin fikri mülkiyete sahip olmasından dolayı, müşteri cayma haklarından tamamen vazgeçtiğini kabul eder. 

www.hazirmakalaleler.com Sorumluluğu

1.Müşteriler tarafından oluşturulan siparişlerin, detaylarda belirtildiği şekilde, tam ve eksiksiz olarak teslim etmekle yükümlüdür. 
2.Tüm siparişleri ve hazır makaleleri Microsoft Word belgesi ile teslim etmektedir. Müşteri bilgisayarında bu programın yer almamasından dolayı olan olumsuzluklardan hazirmakaleler.com sorumlu değildir. 
3.Müşteriler oluşturduğu siparişin ödemesini yapmadığı takdirde, sipariş geçersiz sayılacaktır. Bu konuda sorumluluk hazirmakalaler.com a ait değildir. 
4.Müşterilerin site kullanırken yaşadığı sorunlara teknik anlamda destek bildirimi ile yardımcı olunacaktır. Hazirmakaleler.com destek bildirimlerini en geç 3 iş günü içinde cevaplamakla yükümlüdür. 
5.Müşteriye sunulan herhangi bir teslimat en geç 7 gün içerisinde müşteri tarafından satın alınmalıdır. Eğer müşteri siparişi teslim almaz ise, alınan iş iptal edilecektir. 
6.hazirmakaleler.com sitede yer alan içeriklerin fiyatlarını istediği zaman değiştirebilir. 
7.Müşteri tarafından satın alınan editör paketlerinde özgün içerik kullanmak ile yükümlüdür. 
Yetkili Mahkeme ve İcra Daireleri
Bu sözleşmenin geçerliliğinden doğabilecek tek veya iki taraflı uyuşmazlıklarda çözüm olarak tek yetkililer Ankara Mahkemeler ve İcra Daireleri olacaktır.
+261 344606593
destek@hazirmakaleler.com